Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů
Obaly, kryty a pouzdra Spigen pro iPhone 5c

Obaly, kryty a pouzdra Spigen pro iPhone 5c

Americká společnost Spigen je populárním výrobcem kvalitního mobilního příslušenství. V této kategorii naleznete širokou nabídku stylových i odolných pouzder Spigen pro telefony Apple iPhone 5c. Zobrazit více

Jaké typy obalů, krytů a pouzder Spigen pro iPhone nabízí

Spigen nabízí širokou nabídku pouzder od těch nejtenších ultra slim, až po ty nejodolnější. Většina pouzder ze současné nabídky disponuje armádnímy drop testy, což je skutečná záruka odolnosti těchto pouzder. Všechny produkty společnosti Spigen navíc kladou nemalý důraz na ekologii  životní prostředí. Samozřejmostí samozřejmě je, že Vám pouzdro na telefon vždy skvěle padne.

Záruka originality

Produkty Spigen odebíráme výhradně od spolehlivých a ověřených dodavatelů z České republiky a EU, kteří nám za autenticitu ručí a navíc provádíme důkladnou kontrolu na vstupu na sklad. Děláme všechno proto, abychom byli splehlivým prodejcem značky Spigen pro všechny naše zákazníky.

Logo americké společnosti Spigen

Jaké mobilní příslušenství Spigen dále vyrábí

Spigen vyrábí všechno mobilní příslušenství, na které si vzpomenete. V naší nabídce tak naleznete především odolná pouzdra pro mobily a tablety, kapalná skla Spigen Nano Liquid, která poskytnou perfektní ochranu displeji, ale i magnetické držáky do auta, které navíc svým stylovým vzhledem ozdobí interiér vašeho vozu.

Filtrování
^
Dostupnost
Barva a odstín
Bezdrátové nabíjení
Další vlastnosti
Ideální pro
Kompatibilita s ochranou displeje
Kryty konektory
Kryty tlačítka
Materiál
Ochrana
Stav
Tuhost
Typ pouzdra
Voděodolnost
Využití