Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!

 
Kategorie produktů
Herní počítače iMore GameBox

Herní počítače iMore GameBox

Sháníte herní počítače za nejlepší cenu? Naše počítačové sestavy iMore GameBox jsou skvělou volbou, protože nabízí často vyšší výkon, kvalitnější komponenty, celkové odladění sestavy a nižší cenu než většina konkurenčních počítačů. Naše vlastní herní počítače přinášejí výkon pro hraní nejnáročnějších her.

K jejich výbavě patří minimálně čtyřjádrový procesor, solidní grafická karta a operační paměť RAM s kapacitou min. 8GB. Stavíme počítače se zaměřením na co nejlepší poměr ceny, výkonu a kvality. Po sestavení počítač vždy plně aktualizujeme včetně BIOS a otestujeme ho v plné zátěži. Celý tento proces trvá i několik hodin. Jen tak máte jistotu nákupu kvalitního stroje. zobrazit více

V nabídce najdete velmi výkonné stroje pro hraní nejnovějších her na maximální detaily v plném 4K rozlišení, ale i levné herní počítače se skvělým poměrem ceny a výkonu. Aktuální série počítačů GameBox 2018/2019 je osazena do elegantních skříní Regnum s bočnicí z tvrzeného skla. Nadstandardně jsou všechny sestavy jsou vybaveny kvalitním tichým RGB chlazením s možnost mnoha barev, režimů i úplného vypnutí. Ve strojích GameBox nechybí ani dostatek pamětí. Mají také výkonné ověřené zdroje. Myslíme totiž i na budoucí upgrade.

  • Diamond: Nejvyšší řada, zvládající hraní i v 8K rozlišení. Diamond je záruka hraní bez omezování v jakémkoliv rozlišení.
  • Gold: Skvělý stroj a nejčastější volba náročných hráčů. PC zvládne i hraní ve 4K rozlišení be omezování.
  • Silver: Zlatá střední cesta pro všechny vášnivé hráče počtačových her. Jde o herní počítač, který pořádně rozpohybuje hru i při hraní na monitorech s 2K/QHD rozlišením.
  • Bronze: Nejlepší a nejoblíbenější řešení pro hraní ve FullHD na maximální detaily, kde má počítač i značné výkonové rezervy na budoucí hry.
  • Standard: Slušná herní mašina na hraní ve FullHD. Hraní nejnovějších her i na nejvyšší detaily ve FullHD není pro tuto sestavu problém.
  • Budget: Základní herní PC na solidní hraní nejnovějších her ve FullHD rozlišení i na vysoké detaily.
Filtrování
^