Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů
iPad 10,2

iPad 10,2" (2019), doplňky a náhradní díly

Samotný Apple iPad 10.2" (2019), ale i doplňky, příslušenství a náhradní díly přímo pro něj. Jedná se o tablety s kódovým označením A2197, A2198, A2199 a A2200, které najdete na zadní straně zařízení, na obalu produktu, v dokumentech k zařízení nebo v nastavení. Najdete zde obaly, kryty, pouzdra, ochranná tvrzená skla, fólie na displej, baterie, displeje a také další součástky. Zobrazit více

Obaly, kryty, pouzdra, tvrzená skla na displej a další příslušenství pro nový Apple iPad 10,2 2019

Vyrovná se počítači. A nic se mu nevyrovná. Nový iPad v sobě spojuje výkon a možnosti počítače s jednoduchým ovládáním a všestranností, jaké od počítače nečekáš. Teď je ale ještě šikovnější – podporuje Smart Keyboard s klávesami plné velikosti, má větší, 10,2palcový Retina displej a využívá úžasné nové možnosti iPadOS. Na iPad si člověk rychle zvykne.

Příslušenství a doplňky pro Apple iPad 10.2" (2019)

Ať už sháníte obaly, kryty, pouzdra, ochranná tvrzená skla nebo fólie na displej pro váš tablet Apple iPad 10.2" (2019), u nás si určitě vyberete. Nabízíme produkty velkých značek, ale i kvalitní produkty méně známých výrobců. Abyste si byli 100% jistí správným výběrem příslušenství, můžete si vždy snadno ověřit kódové označení zařízení, které uvádíme u každého produktu a kategorie příslušenství.

Náhradní díly pro Apple iPad 10.2" (2019)

Kromě doplňků nabízíme i náhradní díly v podobě baterií, displejů a dalších.

Filtrování
Dostupnost

Zvolenému filtru neodpovídá žádná položka