Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů
Brýle, helmy a ovladače pro virtuální realitu

Brýle, helmy a ovladače pro virtuální realitu

Virtuální realita už je tu snámi nějakou dobu, ale až teď přichází v použitelné formě. použitelné formě. V této kategorii najdete všemožné 3D brýle pro VR, helmy na virtuální realitu a ovladače. Vyberte si z naší nabídky a objevte zcela novou úroveň zábavy. zobrazit více


VR brýle dělíme na ty, které jsou určené k použití s mobilním telefonem, v kombinaci s počítačem, s dronem a v neposlední řadě s herní konzolí, kterou je třeba PlayStation. 

Nejznámější VR:

  • HTC Vive - Prozatimní jednička mezi nejrozšířenějšími VR na trhu. Spousta her a technicky nejvyspělejší systém se špičkovým zachycením pohybu uvnitř VR Vám poskytne nejlepší zážitek z VR.
  • Oculus Rift - Za tímto projektem patří Facebook. Pro Oculus Rift existuje spousta her i aplikací pro každodenní život.
  • PlayStation VR - Virtuální realita pro Plastation 4 a Playstation 4 Pro. To je zaručený úspěch pro miliony hráčů po celém světě. Výhodou systému je jednoduchost zapojení a používání.
  • Samsung Gear VR - Brýle pro virtuální realitu kompatibilní s mobilními telefony Samsung.
  • VR brýle a helmy ostatních výrobců - Obvykle jde o brýle a helmy, které jsou kompatibilní s většinou mobilních telefonů. Jedná se o nejlevnější vstupenku do virtuálního světa, která Vám toho však neposkytne málo. V kombinaci s VR ovladači je o zábavu rázem postaráno.
Filtrování
^
Dostupnost