Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!

 
Kategorie produktů
Flashdisky / přenosné USB disky

Flashdisky / přenosné USB disky

Flashdisky - přenosné USB disky jsou nejrozšířenějším a nejkompaktnějším typem úložiště. Používají se pro přenos a uchování dat. Flashdisky dnes mohou mít opravdu velkou kapacitu a jsou navíc velmi rychlé. Flashky se liší použitou USB technologií. Nejčastěji se setkáme s použitím USB 2.0, celá řada flashek nabídne USB 3.0, nalezneme však i s USB 3.1 nebo-li USB C. Obvykle platí, že čím novější technologii flashka používá, tím je rychlejší. zobrazit více


Důležité parametry pri výběru Flashdisku

Rychlost flash disku
Při nákupu flash disku je důležité brát zřetel i na rychlost zápisu na disk a rychlost čtení. Rychlost zápisu udává, jakou rychlostí dokáže flash disk ukládat data. Rychlost čtení pak určuje schopnost zpřístupnit data uživateli. Pokud máte v plánu používat flashků pro přenos velkých a častých objemů dat, určitě zvažte investici do rychlejší z nich.

Podpora OTG

Technologie USB OTGa umožňuje přenášet či zálohovat soubory z mobilního telefonu do počítače nebo je ukládat na flash disk. Před zakoupením OTG disku je nutné ověřit, že Váš telefon  toto podporuje.

Šifrování
Některé druhy flash disků poskytují možnost šifrovat data. Po připojení k počítači jsou pak data zpřístupněna až po zadání hesla.

Vzhled flash disku
Jedná se o čistě subjektivní parametr. Záleží čistě na Vás, jaký se Vám líbí. Flash disky jsou často pogumované nebo mají vysouvací konektor. Jiné mají konektor umístěný venku a chráněn víčkem. Flash disk může být vybaven i LED diodami.

V naší nabídce najdete flashdisky vysokých kvalit za dobré ceny.

Filtrování
^