Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů
Ochranná skla a fólie na Apple iPad Air (2020)

Ochranná skla a fólie na Apple iPad Air (2020)

Postaráme se o spolehlivou ochranu displeje, objektivů kamery, ale i celého iPadu Air 4. generace (2020). V nabídce máme ochranná tvrzená skla, ochranné fólie a další produkty pro ochranu displeje, ale i celého zařízení.

V naší nabídce se můžete nejčastěji setkat s fóliemi a skly ověřených značek, jakými jsou Spigen, PanzerGlass, ESR, X-One, Swissten a dalších výrobců.

Příslušenství v této kategorii je kompatibilní s modely nesoucí kódové označení AXXXX. Podle toho si můžete snadno ověřit kompatibilitu nabízených produktů.

zobrazit více

Ochranná skla a fólie na Apple iPad Air (2020)

Fólie na displej pro Apple iPad Air (2020)

Fólie chrání zařízení před poškrábání a také snižují riziko rozbití displeje. Jsou nejčastěji vyrobeny ze speciálního plastu a nijak neovlivňují dotykovou odezvu displeje. Používá se u nich nejčastěji celoplošné lepení v podobě silikonové vrstvy. Fólie dále dělíme na fólie se suchou a vlhkou aplikací. Ve všech případech nezanechávají na displeji nečistoty po jejich stržení. 

Díky flexibilitě materiálu fólie obvykle kryjí celý displej. Fólie jsou také tenčí než sklo, takže moc nezmění vzhled zařízení a jsou velmi diskrétní. Při používání o ně nezadrháváte a nejsou moc vidět. Nevýhodou je nižší ochrana, než u ochranných sklel, ale moderní fólie tento rozdíl zmenšují.

Ochranná tvrzená / temperovaná skla pro Apple iPad Air (2020)

Krycí skla disponují velkou pevností a tvrdostí, takže poskytují dobrou ochranu nejen před poškrábáním, ale i prasknutím displeje následkem pádu. Při jejich poškození nedochází ke drolení a sklo tak jde poměrně snadno a bezpečně odlepit bez rizika pořezání a zenechání nečistot.

Temperovaná skla dělíme na 3D/5D skla, která jsou zahnutá tak, aby přesně padla na váš telefon a kryla celý displej i v případě, že je zahnutý, a obyčejná rovná skla, která jsou obvykle levnější, ale nemusí krýt celou plochu displeje. Rovná skla mají výhodu v ceně a kompatibilitě s masivními kryty. Hodí se skvěle také jako doplňková ochrana k zavíracím pouzdrům. 3D/5D zase lépe vypadají a poskytují lepší ochranu pro celý displej.

Filtrování
Dostupnost

Zvolenému filtru neodpovídá žádná položka