Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů
Obaly, kryty a pouzdra na Apple iPad Air (2020)

Obaly, kryty a pouzdra na Apple iPad Air (2020)

Různé druhy obalů, krytů a pouzder pro Apple iPad Air 4. generace (2020).

Obaly, kryta a pouzdra slouží k ochraně zařízení před nástrahami každodenního používání. Snižují zejména riziko poškrábání nebo poškození následkem pádu. Můžeme je dělit podle míry ochrany, kterou poskytují zařízení, nebo podle příležitosti, při které je využíváme. Některá pouzdra mají také speciální praktické funkce.

Příslušenství v této kategorii je kompatibilní s modely nesoucí kódové označení AXXXX. Podle toho si můžete snadno ověřit kompatibilitu nabízených produktů.

V naší nabídce si můžete vybrat pouzdra velkých i méně známých výrobců. Nechybí tak pouzdra od Apple, Spigen, Mercury Goospery, Forcell, ESR, Remax, Ringke a dalších. Vybrat si je můžete v mnoha provedeních i barvách.

zobrazit více

Obaly, kryty a pouzdra na Apple iPad Air (2020)

Nejčastější druhy obalů, krytů a pouzder

  • Zadní kryty - Nejběžnější typ chránící zejména záda a boky telefonu. Populární jsou silikonová, odolná a kožená pouzdra.
  • Kapsy - Kapsová pouzdra, kam telefon jednoduše zasunete nebo vysunete, když ho zrovna potřebujete.
  • Flip pouzdra - Známá pouzdra s otevíráním typu kniha nebo s vertikálním. Při zavřeném stavu chrání i displej. Často disponují i funkcí stojánku nebo mají uvnitř praktické kapsičky. Některé disponují výřezem na displej nebo funkcí automatického uspání a probuzení.
  • Bumpery a rámečky - Typ obalu, který chrání obvykle jen boky zařízení.
  • Klávesnicová - Obvykle flipová pouzdra s integrovanou klávesnicí pro plnění náročnějších úkolů
  • Pouzdra na sport - Sportovní pouzdra, která využijete nejčastěji při běhání nebo jízdě na kole.
  • Voděodolná - Propůjčují voděodolnost i zařízením bez této vlastnosti. Vhodná jsou však i pro ty, která tuto vlastnost mají a to zejména kvůli ochraně před vnějšími vlivy.
  • S baterií / powerbankou - Obvykle mají větší tloušťku, ale disponují integrovanou baterii a prodlužují výdrž na jedno nabití.
Filtrování
Dostupnost

Zvolenému filtru neodpovídá žádná položka