Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů

Kontakty

Kontakty iMore.czPotřebujete poradit, máte dotaz nebo pro nás máte podnět ke zlepšení? Jednoduše využijte jeden z našich kontaktů. Naše zákaznická podpora je tu pro vás... (•‿•)

Jak nás můžete kontaktovat

Email info@imore.cz  info@imore.cz Email
Na emaily odpovídáme obvykle už během několika minut, maximálně hodin. Pokud zrovna nebudeme online, ozveme se do 2 dnů. Tuto možnost doporučujeme.
Email info@imore.cz  Chat na eshopu Chat
Napište nám na chat. Najdete ho v pravém dolním rohu našeho webu. Pokud nebudeme zrovna na chatu, zpráva se nám automaticky přepošle na email a my se vám pak ozveme.
Email info@imore.cz  Facebook zprávy Zprávy na Facebooku
Jste milovníci sociálních sítí? Můžete nás kontaktovat i pomocí zpráv na Facebooku. Stačí navštívit naši stránku iMoreCZSK a napsat nám. Těšíme se.
Email info@imore.cz  Ostatní sociální sítě Sociální sítě
Podobně nás můžete kontaktovat do zpráv i na ostatních sociálních sítích, ale nemusíme vám zde již odpovědět s takovou rychlostí, jako třeba na emailu nebo Facebooku.
Email info@imore.cz  +420 732 355 285 Telefon / SMS
V urgentních případech jsme k dispozici na telefonu. Z důvodu pracovní vytíženosti nám, pokud se nedovoláte, napište prosím raději na email nebo jiný z uvedených kontaktů.

Ať zvolíte jakoukoliv z možností nás kontaktovat, buďte si jistí, že se budeme opravdu snažit vám odpovědět co nejdříve.


Co když odpověď nedorazila

I na takové situace myslíme. Pokud jste se nás snažili kontaktovat, ale bohužel vám od nás nedorazila odpověď, je něco špatně. Nepropadejte však prosím panice. Většinou za to může opravdu až úsměvná drobnost. Můžeme vás ujistit, že z naší strany pravidelně kontrolujeme všechny naše kontakty a odpovídáme na všechny zprávy, které nám dorazí. Jsme tu pro vás. (•‿•)

Nejčastější příčiny neobdržené odpovědi a jejich řešení:
  • Překlep v e-mailové adrese: Pokud vám od nás nedorazila odpověď, možná jste se jen uťukli v e-mailové adrese a zpráva nám tak nemohla dorazit. Zkontrolujte prosím, zda jste opravdu zadali info@imore.cz, newsletter@imore.cz, velkoobchod@imore.cz, reklamace@imore.cz nebo objednavky@imore.cz.
  • Naše odpověď spadla do spamu: Někdy e-mailoví klienti chybně označí zprávu za spam. Zkontrolujte prosím, zda naši odpověď nenajdete ve složce se spamem / nevyžádanou poštou.
  • Technické komplikace: Zřídka se může stát, že i když bylo vše odesláno správně, zpráva nám nedorazí. Mohou za to třeba krátkodobé a neočekávané technické výpadky. Pokud vám od nás nedorazí odpověď ani po 3 dnech, zkuste nám prosím napsat znovu nebo využijte jiný z kontaktů.
  • Email, který jste nám poslali měl více než 10MB: Pokud je příloha e-mailu větší než 10MB, zpráva nám kvůli bezpečnostnímu opatření na straně serveru nedorazí. Prosím, v případě potřeby zaslání tak velké přílohy ji zkuste rozdělit do více emailu, fotografie zmenšete nebo přílohu nejdříve nahrajte na externí webové uložiště a pošlete nám pouze odkaz ke stažení. Občas se toto stane, když se nám snažíte popsat problém se zbožím a do přílohy nám nahrajete hodně fotografií o velkém rozlišení.
  • Máme firemní dovolenou: I my jsme pouze lidé  občas potřebujeme načerpat novou sílu do naší činnosti. O celofiremních dovolených může být zákaznická podpora dočasně omezena. V takovém případě vás však o tomto vždy na svých stránkách informujeme. Pokud vám od nás nedorazila odpověď z tohoto důvodu, prosíme o trpělivost.