Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!

 
Kategorie produktů

Věrnostní program iMore+

Věrnostní programKaždého našeho zákazníka si velice vážíme. Svým vracejícím se zákazníkům to dáváme skutečně vědět. Náš zákaznický program imore+ se snažíme neustále vylepšovat. Co vše svým věrným zákazníkům nabízíme už ted?

 

Věrnostní slevy na další nákupy

Své zákazníky automaticky odměnujeme unikátními slevovými kódy při každé dokončné objednávce. Ty pak můžete vkládat do příslušného pole při dokončování objednávky. Každý Váš další nákup je tak vždy výhodnější. Slevový kupón zasíláme emailem, ale i v papírově podobě. Hodnoty takových kupónů se obvykle pohybují v rozmezí mezi 1% - 10% z celkové hodnoty objednávky.

Speciální a slevy a akce ke svátkům a oslavám

Slavíme-li narozeniny, velký úspěch nebo třeba vy máte svátek, snažíme se pravidelně pro takové příležitosti vytvářet speciální akce a slevy. Pokud při takových příležitostech vytvoříme slevový kupón, jeho hodnota se pohybuje mezi 10% - 25% z celé objednávky a to už se skutečně vyplatí.

Souteže jen pro stávající zákazníky

Soutěžíte rádi? My ano. Některé soutěže o hodnotné zboží, které vkládáme třeba na naše sociální sítě, vytváříme pouze pro zákazníky, kteří u nás mají alespoň jeden dokončený nákup. V některých soutěžích dokonce čím více máte dokončených objednávek, tím vyšší je pak Vaše šance na výhru.

Rychlejší řešení reklamací, individuální přístup

Jako malý internetový obchod máme bezesporu výhodu v individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Pokud u nás navíc máte alespoň 3 dokončené objednávky, Vaše reklamace budeme řešit s nejvyšší prioritou. Za rok 2017 jsme nevyřídili žádnou z reklamací našich věrných zákazníků později, než do 3 dnů od doručení.

Realtime přehled o objednávkách, ukládání dokladů

Každý náš zákazník může pomoci speciálního odkazu, který obdrží, sledovat v reálném čase vyřizování svých objednávek, projít si své předchozí objednávky, ale i stahovat doklady k nákupům a další.