Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů

Používáme protokol SSL (HTTPS://)

Používáme protokol SSL (HTTPS://)Při obchodování přes internet vás v určité fázi musíme požádat o osobní údaje, například při vytváření objednávky z e-shopu nebo registraci účtu.

Existuje technologie s názvem SSL (Secure Sockets Layer), jejímž cílem je chránit informace zákazníků. Funguje na principu šifrování dat přenášených mezi webovým prohlížečem a webovým serverem. Webové adresy zabezpečené protokolem SSL se začínají výrazem https://, ne http://, takže protokol SSL se někdy označuje také jako "HTTPS".

Výhody protokolu SSL

Požívání protokolu SSL poskytuje lepší ochranu osobních údajů a lepší zabezpečení než nezašifrované webové připojení. Protokol snižuje riziko, že by informace mohla zachytit a zneužít třetí strana. Návštěvníci webu pak mohou mít větší pocit jistoty při sdílení platebních informací a jiných osobních údajů, když vědí, že internetové stránky používají připojení SSL.

Naše webové stránky https://www.imore.cz/ jsou již takto šifrované, a při zadávání svých osobních údajů můžete být klidní. Myslíme na bezpečnost vašich dat.