Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Doprava zdarma
Apple Magic Keyboard MRMH2CZ/A s numerickou klávesnicí - CZ, vesmírně šedá

Apple Magic Keyboard MRMH2CZ/A s numerickou klávesnicí - CZ, vesmírně šedá

Elegantní klávesnice Apple Magic Keyboard s numerickou klávesnicí a zabudovanou dobíjecí baterií se skvělou výdrží až 1 měsíc a více.

Klávesnice podporuje technologii Bluetooth, připojení je možné přes port Lightning. Je vybavena nízko-profilovými klávesami pro pohodlné, rychlé a přesné psaní s numerickým blokem. Spárování s počítačem Mac probíhá zcela automaticky.

Výška klávesnice 0,41 – 1,09 cm, šířka 41,87 cm, hloubka 11,49 cm. Hmotnost 0,39 kg. Klávesnice obsahuje české popisky kláves.

Další informace >

3 690 Kč
bez DPH 3 050 Kč

EAN: 190198737854

Výrobce: Apple

ID: 2982969


3690

Celý popis produktu

Apple Magic Keyboard MRMH2CZ/A s číselnou klávesnicí vesmírně šedá / černá - česká

Magic Keyboard s číselnou klávesnicí nabízí rozšířené rozvržení včetně kláves pro rychlé posouvání v dokumentech a kláves se šipkami plné velikosti pro hraní her. Díky nůžkovému mechanismu pod každou klávesou, který zajišťuje větší stabilitu, optimalizovanému pohybu kláves a nižšímu profilu je psaní mimořádně pohodlné a přesné. Číselná klávesnice se dokonale hodí pro práci s tabulkami a finančními aplikacemi. A zabudovaná nabíjecí baterie má neuvěřitelnou výdrž – na jedno nabití vydrží klávesnice fungovat déle než měsíc.

Lehce připojil, snadno vytvořil

Magic Keyboard je připravena tak, aby se rychle a automaticky spárovala s Macem. Pomocí kabelu Lightning a bezdrátovou technologií Bluetooth udržují stabilní spojení pro nerušenou a soustředěnou práci. Tvorba mimořádných výsledků je podpořena a nic jim nestojí v cestě. Klávesnice je kompatibilní i s iOS zařízeními. V případě potřeby může posloužit pro bleskurychlé napsání emailu na iPadu, nebo iPhonu. Baterie vydrží dlouuuho. 

Magic příslušenství k sobě skvěle pasuje. K Magic Keyboard se hod íMagic Trackpad nebo Magic Mouse.

Obsah balení

  • Magic Keyboard s číselnou klávesnicí
  • USB kabel s konektorem Lightning

Lokalizace: ČR 
Distribuce: CZ 
Záruka v měsících: 24 

Parametry a specifikace
Rozměry balení 11.4 cm x 41.8 cm x 1.1 cm
Hmotnost balení 390 g