Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Doprava zdarma
Apple Magic Mouse 2 MRME2ZM/A vesmírně šedá

Apple Magic Mouse 2 MRME2ZM/A vesmírně šedá

Bezdrátová dobíjecí myš s moderním designem a dotykovým povrchem. Díky vestavěné dobíjecí baterii je myš lehčí a optimalizovaný design nožiček vám umožní snadný pohyb po povrchu s menším odporem. Hladký a moderní multi-touch povrch vám umožní snadné ovládání myši pomocí jednoduchých gest.

Nabíjecí baterii naplno nabijete za necelé dvě hodiny s výdrží přes jeden měsíc používání. Myš se s vaším Mac počítačem automaticky spáruje pomocí USB kabelu s konektorem lightning. Integrovaná technologie Bluetooth udržuje spolehlivé spojení na vzdálenost až 9 metrů.

Další informace >

2 449 Kč
bez DPH 2 024 Kč

EAN: 190198737489

Výrobce: Apple

ID: 2988744


2449

Celý popis produktu

Apple Magic Mouse 2 MRME2ZM/A - černá / vesmírně šedá, CZ

Myš s přesným ovládáním a návykovými gesty

S obsahem můžete pracovat jednoduše a maximálně efektivně. Ovládací gesta za chvíli budou stálou součástí vašich návyků. Přejíždění prstem do strany pro listování mezi webovými stránkami. Myš lehce pozná, kdy se jedná o gesto, nebo kdy máte ruku jen položenou.

Párování

Magic Mouse 2 se s Mackem spáruje během pár vteřin. Pomocí Lightning konektoru navážou propojení, to nadále udržují stabilní pomocí nejmodernější verze technologie Bluetooth. Ovládání Macku je možné až na úctyhodných 9 metrů. V případě, že Magic Mouse 2 zrovna nepoužíváte, sama se uspí. Celkově pracuje efektivně s energií tak, aby zaručila co největší výdrž baterie.

Dobíjení

Energii dodává dobíjecí lithium-iontová baterie. Díky ní se obejdete úplně bez jakýkoliv vyměnitelných baterií. Pokud zařízení budete chtít dobít. Propojíte je s Mackem pomocí přibaleného USB kabelu s konektorem Lightning. Dobití z 0% na 100% bude trvat 2 hodiny a 15 minut. Toto jednorázové dobití dodá myši energii na měsíc fungování.

Co je v balení

  • Magic Mouse 2
  • USB kabel s konektorem Lightning
  • Dokumentace

Další informace

Produktové číslo: MRME2ZM/A 
EAN: 190198737489 
Lokalizace: ČR 
Distribuce: CZ 
Záruka v měsících: 24 

Parametry a specifikace
Rozměry balení 114 mm x 57 mm x 22 mm
Hmotnost balení 99 g