Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Doprava zdarma
Apple Magic Keyboard MLA22CZ/A bezdrátová klávesnice česká

Apple Magic Keyboard MLA22CZ/A bezdrátová klávesnice česká

Apple Magic keyboard je bezdrátová klávesnice s novým elegantním designem, zabudovanou baterií a zdokonalenými klávesami. Nabízí vylepšený nůžkový mechanismus pod každou klávesou pro větší stabilitu, nižší profil a optimalizovaný pohyb kláves. Díky tomu je psaní na této klávesnici mimořádně pohodlné a přesné.

Jedná se o klávesnici s CZ rozložením kláves pro pohodlnější a rychlejší zadávání textu než na dotykové obrazovce. Klávesnice se spáruje s Apple zařízením automaticky, takže se můžete dát rovnou do práce. Zabudovaná baterie má skvělou výdrž, na jedno nabití vydrží v chodu déle než měsíc.

Další informace >

2 390 Kč
bez DPH 1 975 Kč

EAN: 888462650496

Výrobce: Apple

ID: 2988759


2390

Celý popis produktu

Apple Magic Keyboard MLA22CZ/A bezdrátová klávesnice - česká, bílá / stříbrná

Měřítkem kvalitního designu klávesnic je stabilita, jednotnost a kontrola nad psaním. Dokonalou rovnováhu máte, když klávesa na stisknutí reaguje jasným, konzistentním pohybem. U klávesnice Apple Magic Keyboard se nám přestavěným nůžkovým mechanismem podařilo o 33 procent zvýšit stabilitu kláves a zoptimalizovat jejich pohyb. Tato vylepšení spolu s nižším profilem přispívají k daleko pohodlnějšímu a přesnějšímu psaní.

Apple Magic Keyboard se s Macem automaticky spáruje pomocí USB kabelu s konektorem Lightning. A integrovanou bezdrátovou technologií Bluetooth udržuje spolehlivé, bezpečné spojení na vzdálenost až 9 metrů. Zároveň je každý doplněk natolik chytrý, aby poznal, kdy ho nepoužíváte. A efektivně hospodaří s energií, aby jeho baterie vydržela co nejdéle.

Díky zabudované dobíjecí lithium-iontové baterii se obejdete bez tužkových nebo jakýchkoli jiných vyměnitelných baterií. Jednoduše připojte přibalený USB kabel s konektorem Lightning k portu Lightning na doplňku. Minutou nabíjení si zajistíte hodinu používání. A na celých 100 % nabijete doplněk za pouhé 2 hodiny a 15 minut a to vám vydrží až na měsíc fungování.

Obsah balení

  • Magic Keyboard
  • USB kabel s konektorem Lightning
  • Dokumentace

Další informace

  • Produktové číslo: MLA22CZ/A 
  • EAN: 888462650496, 8884626504966 
  • Lokalizace: ČR 
  • Distribuce: CZ 
  • Záruka v měsících: 24 

Parametry a specifikace
Rozměry balení 16 cm x 11.5 cm x 0.5 cm
Hmotnost balení 231 g