Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Doprava zdarma
Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Elektrická koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365 "MIJA".

Elegantní design. Dojezd i více jak 30 km na jedno nabití. Dvojitý brzdový systém. Praktická přenosná sklopná konstrukce. Velmi nízká hmotnost 12,5 kg. Snadno ovladatelná. Protiskluzová řídítka a kvalitní materiály.

Ovládací prvky jsou umístěné na řídítkách. Má jasné přední a zadní světla. Rychlost až 25 km/h. Pneumatiky mají průměr 8,5 palců a výborně absorbují nerovnosti povrchu a propůjčují tichý provoz. Skvělé odpružení. Hladká a tichá jízda. 

250W bezkartáčový stejnosměrný motor je zabudován do předního kola. Výkonný elektromotor umožní rychlou a svižnou jízdu. Přední a zadní osvětlení pro maximální bezpečnost i za tmy. Odolná konstrukce splňující normu IP54 dovolí jízdu i za mírného deště nebo v prašném prostředí.

Kotoučová brzda pomáhá při brzdění. S vypnutou elektronikou lze na koloběžce jezdit i klasicky pomocí odrážení.Díky jednoduché mobilní aplikaci můžete mít dokonalý přehled o vaší koloběžce. Praktická je zejména možnost kontroly kapacity baterie a aktuálního dojezdu. Maximální a minimální výška řídítek 114 cm.

Zařízení pochází z oficiální EU / české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky.

Jako jediný eshop garantujeme dodání koloběžky ve vylepšené verzi 1.2 za nejlepší cenu. Ta má vyřešenou spoustu chyb a je zejména bezpečnější nejen díky úpravám ve skládacím mechanismu.

Český návod zde.

Další informace >

9 790 Kč

Výrobce: Xiaomi

ID: 2996830

Bílá
EAN: 6970244526816

Vyprodán

ID: 2996841

9 790 Kč
bez DPH 8 091 Kč
Černá
EAN: 6970244526823

Vyprodán

ID: 2996840

9 790 Kč
bez DPH 8 091 Kč

9790

Celý popis produktu

Elektro koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2

Jednoduchá, kompaktní a rychlá - to je městská elektrická koloběžka od ověřené značky Xiaomi.

Xiaomi Mi Electric Scooter se těší velké oblibě u všech generací a jednoduše nadchne každého, kdo shání praktický dopravní prostředek anebo jen šikovné vozítko pro zábavu.

Na jedno nabití ujedete s koloběžkou až skvělých 30 km a dosáhnete maximální rychlosti 25 až 30 km/h. Díky pevné a odolné konstrukci zvládnete jízdu i po nerovném povrchu či za deště.

Na pravé straně řídítek najdete páčku pro akceleraci a nalevo pak klasickou brzdu. Díky ní můžete rychle a bezpečně zabrzdit. Výšku řídítek si snadno přizpůsobíte. Vhodná je tak pro každou generaci.

Používat ji můžete v mnoha režimech. Když si budete chtít dát do těla a zasportovat si bez podpory koloběžky, není to problém. Dostupná je i mobilní aplikace, která odemyká spousty možností.

Xiaomi Mi Scooter 2 za nejlepší cenu

Snadý a pohodlný přesun kamkoliv

U koloběžky oceníte praktickou sklopnou konstrukci. Stiskněte tlačítko na své koloběžce a Mi Electric Scooter se do tří sekund složí. Řídítka pak slouží jako rukojeť. Chcete pokračovat v cestě? Znovu stiskněte tlačítko a koloběžka se rozloží stejně rychle. Sklopná konstrukce zaručuje i pohodlné uložení, pokud koloběžku zrovna nepotřebujete.

Celková hmotnost činí pouhých 12,5 kg, což je i polovina hmotnosti konkurenčních koloběžek s mnohdy i horšími vlastnostmi. Nízké hmotnosti bylo docíleno díky konstrukci z leteckého hliníku, který dále zaručuje pevnost a vysokou odolnost.

Krásná a snadno ovladatelná

Koloběžka Xiaomi Mi Electric Scooter 2 je stvořena pro bezstarostnou a bezpečnou jízdu. Snadno s ní můžete cestovat i autobusem, vlakem nebo automobilem.

Je velmi dobře vyvážená a zaručuje tak, že neztratíte rovnováhu při nízké rychlosti. Povrch je vybaven hliníkovou vrstvou vybavenou texturou, která zabraňuje klouzání nohou.

Inteligentní ovládání

Koloběžka je vybavena tlačítkem, kterým snadno zapnete a vypnete její motor. Toto tlačítko je umístěné na řídítkách stejně jako další ovládací prvky, jako je ruční brzda, klapka pro ovládání rychlosti a indikátor úrovně nabití s integrovanými LED diodami. Vše tak máte přehledně na jednom místě.

Vidět a být viděn

Vaše jízda bude bezpečná a pohodlná, díky zadnímu a přednímu světlometu. Oba jsou instalovány již z výroby.

Přední světla jsou vybavena LED diodami o výkonu 1,1W, které dokážou osvětlit prostor až 6 metrů před vámi. LED kontrolka na zadní straně se rozsvítí, když vytáhnete brzdové páčky.

Regenrace energie a kombinované brzdy

Koloběžka je vybavena vyspělým systémem obnovy energie. Jde o inovativní technologií rekuperace používanou v moderních automobilech.

Snadno tak můžete regenerovat energii z brzdění třeba při jízdě z kopce.

Skútr Xiaomi Mi Electric Scooter 2 je vybaven kombinovaným brzdovým systémem, který obsahuje ventilovaný systém kotoučové brzdy a antiblokovací brzdový systém E-ABS, který nabízí vynikající plynulý brzdný výkon. Brzdná dráha je krátká a z plné rychlosti jde zabrzdit pod 4 metry.

Obsah balení

Elektrokoloběžka, nabíjecí adaptér, imbusvý klíč, násadka pro huštění pneumatik, 4 šrouby s vnitřním šestihranem

Moderní městská koloběžka Xiaomi Mi Scooter 2

Další vlastnosti

 • Rozměry (před složením): 1080 x 430 x 1140 mm
 • Rozměry (složený): 1080 x 430 x 490 mm
 • Hmotnost: 12,5 kg
 • Maximální rychlost: 25 km/h
 • Maximální dojezd: 30 km
 • Maximální zatížení: 100 kg
 • Rozměr pneumatiky: 8,5"
 • Maximální a minimální výška říditek: 114 cm
 • LED osvětlení
 • Aplikace pro smartphone
 • Odolnost: IP54
 • Výkon motoru: 250 W (okamžitý maximální výkon 500 W)
 • Omezení do prudkého kopce – 14%
 • Kapacita baterie - 280 W/h
 • Točivý moment – 16 Nm
 • Produktové číslo: XIAOMISCOOTERBK, XIAOMISCOOTERWH
 • EAN: 6970244526823, 6970244526816
 • Lokalizace: ČR 
 • Distribuce: CZ 
 • Aktuální verze 1.2
 • Záruka v měsících: 24 

Zařízení pochází z oficiální EU / české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky.

Jako jediný eshop garantujeme dodání koloběžky ve vylepšené verzi 1.2 za nejlepší cenu. Ta má vyřešenou spoustu chyb a je zejména bezpečnější nejen díky úpravám ve skládacím mechanismu.

Návod k použití

Chcete se seznámit s obsluhou elektrické koloběžky Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365? Pak hledáte návod k použit, který si můžete stáhnout zde.

Parametry a specifikace
Hmotnost balení 12.5 kg