Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Pouzdro s klávesnicí ESR BLUETOOTH KEYBOARD EKB2 pro Apple iPad Pro 11

Pouzdro s klávesnicí ESR BLUETOOTH KEYBOARD EKB2 pro Apple iPad Pro 11" (2018)

Lehké a přitom odolné pouzdro od populární značky Nillkin, které zajistí velmi dobrou ochranu vašeho iPad Pro 11". Pouzdro zaujme opravdu inovativním a funkčním designem, které se již na první pohled odlišuje od většiny ostatních. Kryt kombinuje více materiálu. Zadní strana je tvořena odolným TPU a je také z části průhledná, takže nechává pěkně viniknout design zařízení. Přední část je tvořena koženkou s inovativní 3D texturou, která odolává vodě, je zajímavá na pohled a příjemná na dotek.

Kryt má matný povrch, který dobře odolává nečistotám. Pouzdro jde použít jako stojánek s více možnostmi složení.Automaticky také probouzí a uspává zařízení při otevření / zavření pouzdra. Tím šetří a prodlužuje životnost baterie. Uvnitř pouzdra také snadno schováte Apple Pencil, takže je mu poskytnuta taktéž solidní ochrana oproti jiným pouzdrům, kde je umístěn bez ochrany z vnější strany.

 V balení najdete kromě pouzdra i ochrannou fólii na displej s instalačním příslušenstvím.

Další informace >

990 Kč
bez DPH 818 Kč

EAN: 4894240081693

Výrobce: Nillkin

ID: 3265569


990

Celý popis produktu

Pouzdro s klávesnicí ESR BLUETOOTH KEYBOARD EKB2 pro Apple iPad Pro 11" (2018)

Vysoce funkční pouzdro s integrovanou bezdrátovou bluetooth klávesnicí od ESR, které je plně přizpůsobené pro tablet Apple iPad Pro 11" 2018. Stejně jako u všech ostatních pouzder této společnosti se pouzdro pyšní kvalitními materiály a precizním zpracováním. Díky tomu se jedná o velmi zajímavou alternativu k originálnímu pouzdru Apple Smart Keyboard Folio MU8G2SL/A nebo MU8G2CZ/A.

Produkt má dvě hlavní funkce, funguje jako ochranné pouzdro a do toho zvýší vaší efektivitu díky integrované komfortní klávesnici s nízkým profilem. Pouzdro můžete také pohodlně přetransformovat ve stojánek a tím svůj tablet vpodstatě přeměnit v notebook. Pouzdro disponuje také funkcí automatického probození a uspávání zařízení. 

Tablet je v pouzdře přichycen magneticky.

Integrovaná klávesnice pracuje bezdrátově v režimu Bluetooth, což výrazně zvyšuje pohodlí při psaní na zařízení. Dlouhá životnost baterie až 50 hodin a bezdrátový dosah až 10 metrů umožňují dlouhou a tichou práci na zařízení. To odpovídá přibližně 30 dnům aktivního používání. Ve standby režimu vydrží klávesnice až 120 dní. Nabíjení trvá asi 1,5 hodiny. US rozložení.

V balení najdete přiložený USB/microUSB kabel.

Kompatibilita

Tento kryt je určen pro tablet Apple iPad 11" (modelový rok 2018). Tyto verze tabletu jsou nejčastěji označeny číslem modelu A1979, A1934, A2013 a A1980.

Parametry a specifikace
Rozměry balení 32 cm x 26 cm x 2 cm
Hmotnost balení 0.53 kg