Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Ringke Onyx iPhone 12 Pro Max

Ringke Onyx iPhone 12 Pro Max

Jde o povedený ochranný kryt z dílen jihokorejského výrobce Ringke, který je díky kvalitě svých produktů oblíbený i u opravdu náročných uživatelů. Samozřejmostí je perfektní obepínání zařízení a detailní zpracování.

Další informace >

289 Kč

Výrobce: Ringke

ID: 5820545

Black
EAN: 8809758101487

Vyprodán

ID: 5820556

289 Kč
bez DPH 239 Kč

289

Celý popis produktu

Obal / kryt / pouzdro Ringke Onyx na Apple iPhone 12 Pro Max

Jde o povedený ochranný kryt z dílen jihokorejského výrobce Ringke, který je díky kvalitě svých produktů oblíbený i u opravdu náročných uživatelů. Samozřejmostí je perfektní obepínání zařízení a detailní zpracování.

Design

Po designové stránce vás toto pozdro zaujme zejména zvláštně texturovaným povrchem, který je odolný proti poškrábání, ale hlavně se opravdu příjemně drží a neklouže z ruky. Vše je opravdu detailně zpracováno a to i z vnitřní strany. Nechybí ani metalický tlačítka pro opravdu pohodlné ovládání. Dostupné barvy jsou Navy (námořní modř) / Dark Green (tmavě zelená) / Dark Gray (tmavě šedá) / Black (černá).

Funkce

Kryt neklouže z ruky díky unikátní povrchové úpravě. Můžete si ho uchytit ke šňůrce. Otvory jsou pro tuto příležitost na obou stranách.

Ochrana

Ringke Onyx poskytuje dobrou ochranu pro každodenní používání. O jeho kvalitě svědčí získaná armádní certifikace MIL STD 810G.516.

Je to americká vojenská certifikace, která zaručuje vysokou úroveň odolnosti. Konkrétně to znamená, že zařízení prošlo řadou 29 testů. Pokud se produkt může pochlubit certifikací MIL-STD-810G, znamená to jistotu, že je opravdu odolné. Takto chráněný telefon je více odolný proti nárazům, vibracím, teplu, vlhkosti apod. Mělo by tak být mnohem pravděpodobnější, že zařízení bez újmy přežije i drsné pády a náročné prostředí. Mnoho technologií prodávaných americké armádě musí být kompatibilní s MIL-STD-810G.

Nechybí vyvýšený profil okolo kamery a displeje, takže pomáhá k ochraně i těchto částí telefonu. Na zádech má kryt 3 body. které slouží jako podložka, která brání pošrkábání zád při pokládání a vyrovnávají výškový rozdíl s rámem okolo kamery, takže se telefon při ovládání na stole nehoupe. Rohy mají zlepšenou ochranu.

Tlačítka jsou chráněná, konektory volně přístupné.

Materiál

Pouzdro je vyrobeno z kvalitního TPU materiálu, který dobře tlumí nárazy a vibrace. Díky povrhchové úpravě je kryt velmi odolný proti běžným zdrojům poškrábání.

Kompatibilita

Tento produkt je určený pro mobilní telefon:

  • Apple iPhone 12 Pro Max s 6,7" displejem

Postup instalace

Ringke Onyx se instaluje jednoduchým vložením zařízení zády do ochranného pouzdra.

  1. Očistěte svůj mobilní telefon ze všech stran.
  2. Pouzdro vyjměte z balením a sejměte případné fólie z produktu.
  3. Mobilní telefon vložte do pouzdra zády tak, aby všechny výřezy a prolisy pasovali na správná místa.

Obsah balení

Ringke Onyx je balen do velice povedeného plastového obalu s designovým potiskem a základními informacemi o produktu. Převažující barvy bílá a zelená. Obal produktu na sobě má také certifikaci originality s ověřením pravosti.

  • 1x obal / kryt / pouzdro Ringke Onyx

Parametry a specifikace
Ochrana Dobrá ☆☆☆
Pro model zařízení iPhone 12 Pro Max
Určeno pro značku zařízení Apple
Barva a odstín Černá + Zelená + Šedá + Modrá
Distribuce Česká republika + Evropská unie
Druh zboží Obal / kryt / pouzdro
Materiál TPU (Termoplastický polyuretan)
Ideální pro Ženy + Muže
Stav Nové
Stránky výrobce www.ringke.com
Výrobce Ringke
Záruka 2 roky
Bezdrátové nabíjení Podporováno
Kompatibilita s ochranou displeje Výborná (vhodné i k 3D sklům)
Použití Každodenní
Krytí konektorů Ne
Krytí tlačítek Ano
Tuhost Měkké
Viditelné logo Ne
Vlastnosti a funkce Rámeček kolem displeje + Armádní certifikace + Vyrovnávací body na zádech + Lepší ochrana rohů + Poutko + Rámeček kolem kamery
Typ pouzdra Zadní ochranný kryt
Rozměry balení 22.5 cm x 10 cm x 1.6 cm
Hmotnost balení 74 g