Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Nanopodložka s držákem SPIDER 2

Nanopodložka s držákem SPIDER 2

Vylepšená nanopodložka SPIDER 2 je protiskluzová podložka do auta disponující držákem na mobilní telefon. Ta vám v autě určitě nesmí chybět! Budete mile překvapeni, s čím vším Vám pomůže.

Nanopodložku jistě oceníte například při použití na palubní desce ve svém automobilu pro odložení mobilního telefonu, tabletu, slunečních brýlí, mincí a dalších předmětů. Na předmětech ani nanopodložce přitom nezůstávají žádné stopy.

ato nanopodložka s držákem / stojanem je kompatibilní s naprostou většinou mobilních telefonů značek Apple iPhone, Samsung Galaxy, Huawei, LG, Lenovo, HTC, Microsoft a dalších.

Nanopodložka je vyrobena ze speciálně vytvořeného syntetického materiálu. V případě zaprášení nanopodložky po dlouhodobém používání, stačí nanopodložku opláchnout pod tekoucí vodou, nechat volně oschnout a ta bude opět jako nová.

Další informace >

179 Kč
bez DPH 148 Kč

EAN: 0190268013048

Výrobce: SPIDER

ID: 216378


179

Celý popis produktu

Vylepšená nanopodložka do auta SPIDER 2 s držákem - černá

Všestranný pomocník nejen do auta. Budete překvapeni, s čím vším Vám pomůže.

Protiskluzová nano podložka s oboustranně vysoce přilnavým povrchem a integrovaným držákem / stojanem na mobilní telefon je skvělý pomocník všude tam, kde potřebujete udržet věci na svém místě. Podložka spolehlivě přilne k jakémukoliv povrchu a spolehlivě udrží na ni položené předměty a to i v kolmé poloze.

Tato nanopodložka s držákem / stojanem je kompatibilní s naprostou většinou mobilních telefonů značek Apple iPhone, Samsung Galaxy, Huawei, LG, Lenovo, HTC, Microsoft a dalších. 

Nanopodložku jistě oceníte například při použití na palubní desce ve svém automobilu pro odložení mobilního telefonu, tabletu, slunečních brýlí, mincí a dalších předmětů. Na předmětech ani nanopodložce přitom nezůstávají žádné stopy.

Nanopodložka je vyrobena ze speciálně vytvořeného syntetického materiálu, který v kombinaci s jedinečnou povrchovou úpravou dokáže spolehlivě držet věci na svém místě bez použití lepidla nebo magnetu. Je proto vhodná k držení snad všeho co vás napadne.

V případě zaprášení nanopodložky po dlouhodobém používání, stačí nanopodložku opláchnout pod tekoucí vodou, nechat volně oschnout a ta bude opět jako nová.

Parametry a specifikace
Barva a odstín Černá (Black)
Bezdrátové nabíjení Ne
Další vlastnosti S držákem
Distribuce CZ
Druh zboží Podložky
Hodnocení ☆☆☆
Kompatibilita Univerzální
Stav Nové
Určeno pro Mobily, tablety, MP4, MP3, PDA, a další
Výrobce Ostatní
Využití Každodenní
Záruka 2 roky