Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Kabel REMAX Fast s Lightning konektorem 1m

Kabel REMAX Fast s Lightning konektorem 1m

Velice kvalitní a odolný kabel REMAX FAST series s podporou rychlého nabíjení i synchronizace si oblíbíte i vy. Originál přímo od REMAX international.

Kabel je odolný proti poškození i zasukování - přesně takový, jaký by správný kabel měl být.

Kabel je určen pro Apple produkty a je zakončený konektorem USB a Lightning.

Na výběr hned několik barev.

Další informace >

0 Kč
bez DPH 0 Kč

Výrobce: Remax


0

Celý popis produktu

Datový a nabíjecí kabel REMAX FAST s Lightning konektorem

pro iPhone, iPad a iPod | délka 1m

Velice kvalitní a odolný kabel REMAX FAST series s podporou rychlého nabíjení i synchronizace. Originál od REMAX international.
 

Rychlý USB kabel Remax Fast series s Lightning konektorem pro Váš mobilní telefon / smartphone nebo tablet od Apple vyniká precizním zpracováním, vysokou odolností a podporou rychlého nabíjení i synchronizace. USB kabel Remax Fast je vyveden v kulatém profilu se zvýšenou odolností a dokonalým zakončením v podobě pevně zatavených konektorů. Kabel je plochý, má dobrou odolnost proti zasukování a jeho délka je 1 metr. Kabel disponuje USB konektorem s podporou standardu USB 3.0, který je kompatibilní se staršími verzemi. Na druhém konci je dnes již standardní Lightning konektor se kterým se setkáváme u zařízeních Apple,

USB kabel Remax Fast působí dojmem originálního USB kabelu Apple, tudíž nepoznáte žádný rozdíl kromě loga výrobce. USB kabel Remax Fast je vhodný i pro ty nejnovější verze mobilního telefonu Apple iPhone, tabletu Apple iPad případně přehrávače Apple iPod. S precizním a kvalitním USB kabelem Remax Fast můžete synchronizovat data nebo nabíjet prakticky nepřetržitě.

Vlastnosti datového kabelu REMAX FAST:

  • Kvalitní zpracování
  • Vysoká odolnost
  • Délka 1 metr = 100cm
  • Konektor USB a Lightning
  • Několik barevných variant
  • Plná kompatibilita se všemi zařízeními Apple