Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!

 
Kategorie produktů

Poděkování za rok 2018

24.12.2018 15:17

Vážení zákazníci, milí přátelé,

děkujeme Vám, že jste s námi a za podporu nejen svými nákupy, kterou jste nás zahrnovali po celý rok 2018.

Takové přízně si opravdu hluboce vážíme, neboť dobře víme, že bez stálých a věrných zákazníků bychom tu možná už ani nebyli. Díky Vám všem jsme mohli mít rok 2018 opravdu úspěšný.

Naším cílem, a zároveň předsevzetím do nadcházejícího roku, je proto vytrvale pokračovat v usilovné práci a ve zlepšování nabídky a služeb. Spokojený zákazník pro nás bude i nadále hlavní motivací. Chceme také zapracovat na nových funkcích našeho eshopu a zároveň udržet uživatelsky přívětivé prostředí našich internetových stránek, na kterých pro Vás budeme nabízet i nadále kvalitní produkty za co nejlepší ceny.

Už brzy se můžete třeba na filtrování nabídky, která Vám pomůže snadněji a rychleji najít produkt, po kterém toužíte. Součástí tohoto zlepšení bude i leší vyhledávání.

Děkujeme také všem našim obchodním partnerům za spolupráci v roce 2018 a těšíme se na kvetoucí spolupráci i v dalších letech. Jste důležitou součástí našeho úspěchu. Jen díky kvalitním spolupracím můžeme svým zákazníkům nabízet kvalitní zboží a služby.

Všem našim zákazníkům i partnerům tedy ze srdce děkujeme za přízeň a přejeme krásné a pohodové vánoční svátky plné lásky, přátelství a porozumění. 

Na shledanou a těšíme se na Vás v roce 2019. 

Veselé Vánoce a šťastný nový rok
Merry Christmas and a Happy New Year
Frohe Weihnachten und ein glückliches neues Jahr
Joyeux Noël et Bonne Année Nouvelle
Feliz Navidad y un buen Año Nuevo
Поздравляем Вас с Рождеством и Новым Годом