Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů

Kde si v Olomouci nechat opravit koloběžku Xiaomi

31.08.2020 22:52

Novým hitem, jak se někam přesunout, prozkoumat nová místa nebo se prostě zabavit je jízda na elektrických koloběžkách Xiaomi. To baví dospělé, ale i ty nejmenší. Zkrátka a dobře je to zábava pro celou rodinu. Svým majitelům tato elektrická přibližovadla dobře slouží, ale stejně jako každý stroj potřebují jednou za čas údržbu nebo nějakou opravu. Jenže kdy a kde to řešit? Pokud se s koloběžkou stane něco v rámci záruky, je to snadné, ale co dělat a na koho se obrátit při běžném defektu nebo pozáruční opravě? Právě na to se zaměříme v tomto příspěvku.

Servis koloběžek Xiaomi v Olomouci

Pokud zrovna hledáte místo, kde si v Olomouci nechat servisovat svou elektrickou koloběžku Xiaomi, rádi bychom vám představili našeho partnera, kterým je společnost TOLIMA CZECH expres, s.r.o, která kousek od centra města Olomouc provozuje servis Exprespneu s mnohaletou tradicí. Věříme, že nikdo nemůže být mistrem ve všech oborech, a proto jsme se rozhodli pro zahájení spolupráce s externí firmou, abychom svým zákazníkům mohli nabídnout plnohodnotné servisní služby k zakoupeným náhradním dílům a příslušenství pro elektrické koloběžky včetně pozáručních oprav koloběžek samotných, které si zákazníci zakoupili v našem internetovém obchodě iMore.cz. Servisní technici této společnosti jsou velmi zdatní při servisování elektrických koloběžek různých výrobců a jelikož velká část náhradních dílů pochází z naší ověřené distribuce, můžeme se za kvalitu odvedené práce a použitých dílů po naší dlouhodobé spolupráci rovnou podepsat. Mezi další pozitiva patří rychlost odvedené práce, možnost pohodlného objednání a poradenské služby.

S čím vším vám v TOLIMA CZECH expres, s.r.o. - Exprespneu.cz pomohou

V tomto partnerském servise vám vyřeší všechny úkony běžné údržby, ale poradí si i s pozáručními opravami. Velkou výhodou je, že se na servis můžete obrátit také s již zakoupenými díly a doplňky k elektrickým koloběžkám z našeho eshopu. Mimo jiné nabízí také pneuservis a servis automobilů, takže můžete sfouknout všechny problémy s vaší motorizací na jednom místě. :-)

  • Výměna duší, pláštů a oprav defektů
  • Obouvání bezdušových pneumatik
  • Kompletní servis brzd
  • Bežná údržba a seřízení
  • Opravy poškozených blatníků, stojánků a dalších dílů
  • Aktualizace firmware
  • Rady, tipy a triky ohledně údržby a používání koloběžky
  • Výměny baterií
  • Většinu pozáručních oprav

Kde se Exprespneu nachází

Náš partnerský servis najdete adrese Studentská 947/5, 779 00 Olomouc. To je opravdu kousek od zimního stadionu nebo plaveckého bazénu.

Otevřeno mají PO - ČT: 7:00 - 17:00, PÁ: 7:00 - 16:00. O víkendu mají zavřeno.

Přesné informace najdete vždy na jejich webových stránkách.

Jak předat koloběžku do servisu

Koloběžku jednoduše doručte osobně přímo do Exprespneu, kde vám se vším poradí a dohodnou se s vámi na dalším postupu. Ideální je domluva předem. Koloběžku můžete předat k opravě také přímo v naší provozovně iMore.cz na Chválkovické ulici v Olomouci a my ji za vás doručíme do servisu, vše domluvíme a zařídíme. 

Kde servisovat koloběžku Xiaomi, když nejsem z Olomouce

Pokud nejste z Olomouce, můžeme doporučit servisní místa motorovakolobezka.eu s pobočkami v Západočeském kraji, Východočeském kraji a v Jihomoravském kraji, kterým dodáváme široké spektrum náhradních dílů, a to zejména naše zákazníky ověřené duše, bezdušové pneumatiky a pláště. Jde také o partnerského prodejce koloběžek Windgoo.