Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!

 
Kategorie produktů
Obaly, kryty a pouzdra Spigen pro iPhone 6s Plus a 6 Plus

Obaly, kryty a pouzdra Spigen pro iPhone 6s Plus a 6 Plus

Americká společnost Spigen je populárním výrobcem kvalitního mobilního příslušenství. V této kategorii naleznete širokou nabídku stylových i odolných pouzder Spigen pro telefon Apple iPhone 6s Plus a iPhone 6 Plus s 5,5" displejem. zobrazit více

Jaké typy obalů, krytů a pouzder Spigen pro iPhone nabízí

Spigen nabízí širokou nabídku pouzder od těch nejtenších ultra slim, až po ty nejodolnější. Většina pouzder ze současné nabídky disponuje armádnímy drop testy, což je skutečná záruka odolnosti těchto pouzder. Všechny produkty společnosti Spigen navíc kladou nemalý důraz na ekologii  životní prostředí. Samozřejmostí samozřejmě je, že Vám pouzdro na telefon vždy skvěle padne.

Záruka originality

Produkty Spigen odebíráme výhradně od spolehlivých a ověřených dodavatelů z České republiky a EU, kteří nám za autenticitu ručí a navíc provádíme důkladnou kontrolu na vstupu na sklad. Děláme všechno proto, abychom byli splehlivým prodejcem značky Spigen pro všechny naše zákazníky.

Logo americké společnosti Spigen

Jaké mobilní příslušenství Spigen dále vyrábí

Spigen vyrábí všechno mobilní příslušenství, na které si vzpomenete. V naší nabídce tak naleznete především odolná pouzdra pro mobily a tablety, kapalná skla Spigen Nano Liquid, která poskytnou perfektní ochranu displeji, ale i magnetické držáky do auta, které navíc svým stylovým vzhledem ozdobí interiér vašeho vozu.

Filtrování
^