Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  

Kategorie produktů

Silikonové kryty / obaly / pouzdra Apple v akci!
 
Kategorie produktů

Pro firmy a velkoodběratele

Hledáte velkoobchod s mobilním příslušenstvím? Potřebujete kvalitní příslušenství pro zařízení od společnosti Apple ve větším množství a v co nejkratším termínu? Díky vlastnímu skladu zboží jsme připraveni splnit i vaše náročné požadavky a nabídnout vám výhodnou slevu nebo rovnou velkoobchodní cenu.
 

Množstevní slevy na větší odběry zboží

Kontaktujte nás na info@imore.cz a dejte nám vědět nás o sortimentu, který Vás zajímá a o počtu, ve kterém ho potřebujete. Do 24h získáte informace o rychlosti dodání i velikosti slevy.

Další výhody, které můžete získat:
  • Vyřešení reklamací v kratší lhůtě
  • Individuální slevy a nabídky
  • Poradenství
Těšíme se na Vás a věříme v naprostou spokojenost.

Velkoobchod s mobilním příslušenstvím

Hledáte velkoobchod s mobilním příslušenstvím pro své podnikání?
Jste obchodník a uvažujete o rozšíření svého sortimentu o mobilní příslušenství?
Chystáte se na zahájení svého podnikání s mobilním příslušenstvím?

Rádi se staneme Vaším spolehlivým partnerem. Díky dlouholetým zkušenostem s mobilním příslušenstvím Vám dokážeme obstarat kvalitní a ověřné příslušenství za velkoobchodní ceny. Jsme plátci DPH v České republice a naše zboží si lze následně z DPH odečíst. Zboží dokážeme dodat do jakékoliv země EU do 3 dnů. Všechny produkty splňují stanrady EU. Jste malý obchod? Poutřebujete jen několik kusů? Pro nás to není žádný problém - vždy najdeme řešení.

Můžeme Vám nabídnout příslušenství značek Spigen, PanzerGlass, Apple, ale i spousty OEM výrobků. Z mobilního příslušenství není nic, co by jsme nesehnali.

Co dále můžeme nabídnout:
  • Poradenství
  • Podporu
Zaujala Vás naše nabídka? Chcete vědět více o tom, co můžeme nabídnout? Kontaktujte nás. Rádi Vám poté představíme i předběžnou cenovou nabídku pro jednotlivé produkty.