Loading...

0
Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Doprava zdarma
Apple Magic Trackpad 2 MJ2R2ZM/A stříbrný

Apple Magic Trackpad 2 MJ2R2ZM/A stříbrný

Bluetooth Magic Trackpad 2 umožňuje pohodlné a efektivní ovládání. Velký skleněný povrch s technologií Force Touch nabízí neomezenou manipulaci pomocí prstů od webových stránek po zobrazení Mission Control.Jeho malé rozměry a nízká váha umožňují mít trackpad stále u sebe a váš pohyb při práci není omezen žádnými kabely.

Další informace >

3 335 Kč
bez DPH 2 756 Kč

EAN: 888462075275

Výrobce: Apple

ID: 2988745


3335

Celý popis produktu

Apple Magic Trackpad 2 MJ2R2ZM/A - bílá / stříbrná, CZ

Skleněný povrch

Větší skleněný povrch je zárukou ještě příjemnější práce. Více místa = přesnější a efektivnější ovládání. Nízký profil oceníte při delší práci, ruka spočívá v přirozeném úhlu, téměř jak kdybyste ji měli položenou na desce stolu. Force Touch je užitečnou novinkou. Tlakové senzory na základě síly přítlaku nabídnou na základě síly poklepání jiné akce a jiné možnosti. Force Touch přináší další způsoby ovládání a nové funkce v systému macOS.

Multi-Touch umožňuje snadné přesouvání jakýmkoli směrem. Také stojí za možností existence gest. Trackpad pozná, zda po něm posouváte jedním, dvěma či třemi prsty. Na základě toho vám poskytuje ovládání aplikací, jejich přepínání a další akce.

Snadné spárování

Ke spárování s Macem dojde automaticky pomocí USB kabelu s konektorem Lightning. Následně trackpad funguje pomocí technologie Bluetooth. Mac s jeho pomocí můžete ovládat až na 9 metrů. V Trackpadu je zabudovaný i chytré uspání – pokud zařízení delší dobu nepoužívat, samo se uspí. Tím šetří energii a prodlužuje svou výdrž. Na jedno nabití vydrží baterie 30 dní provozu. Za 135 minut baterii v Trackpadu dobijete na maximum.

Nemusíte řešit výměnu baterií. Magic Trackpad 2 ji má přímo v sobě – stejně jakonapříklad iPhone. Méně pohyblivých částí s nového touchpadu dělají spolehlivější zařízení a snižují riziko poruchy.

Co je v balení

  • Magic Trackpad 2
  • Lightning to USB Cable
  • Dokumentace

Další informace

Produktové číslo: MJ2R2ZM/A 
EAN: 888462075275, 8884620752752 
Lokalizace: ČR 
Distribuce: CZ 
Záruka v měsících: 24 

Parametry a specifikace
Rozměry balení 16 cm x 11.5 cm x 0.5 cm
Hmotnost balení 231 g