Loading...

Loading
Váš nákupní košík je prozatím prázdný.
Do dopravy zdarma zbývá  
Novinka
Apple AirPods MMEF2ZM/A bezdrátová sluchátka bílá

Apple AirPods MMEF2ZM/A bezdrátová sluchátka bílá

Futuristická, výkonná a opravdu chytrá sluchátka AirPods společnosti Apple. Vytáhněte sluchátka z praktického nabíjecího pouzdra a ony jsou ihned připravené k použití se všemi Apple zařízeními. Nabíjecí pouzdro je malé a skrývá v sobě dostatek energie pro několik nabití. Už za 15 minut dokáže pouzdro vaše sluchátka nabít až na 3 hodiny dalšího přehrávání. Sluchátka produkují bohatý zvuk ve vysoké kvalitě kodeku AAC. Sluchátka se nastaví pouhým jedním klepnutím a pak zůstávají zcela automaticky zapnuté a stále připojené. Pro ještě větší úsporu AirPods přestávají hrát, když je vyndáte z uší a začnou hrát, jakmile je nandáte. O všechny tyto funkce se stará čip W1 v souhře s optickými čidly a pohybovými akcelerometry.

Další informace >

4 190 Kč
bez DPH 3 463 Kč

EAN: 888462858519

Výrobce: Apple

ID: 2988772


4190

Celý popis produktu

Apple AirPods MMEF2ZM/A - bezdrátová sluchátka bílá s nabíjecím pouzdrem

Jednoduchostí k dokonalosti

V AirPods se snoubí mnoho pokročilých funkcí, které umožnily jejich vznik a návykovost. Poznají, kdy je máte na uších. Když je vytáhnete z uší, tak pozastaví přehrávání hudby. Pomocí poklepání je můžete chytře ovládat a komunikovat s asistentkou Siri. Mají všechny potřebné funkce pro to, aby excelovaly v každodenním prostředí. Dokáží se naučit rozpoznávat váš hlas. S jejich pomocí snadno voláte v režimu handsfree a to i v rušných prostředích. Druhá strana vás uslyší čistě a zřetelně.

Připravit. Pozor. Zvuk.

Párování je v tradičním stylu Applu promyšleno k maximální jednoduchosti. Spárují se s jakýmkoli Apple zařízen. Během pár vteřin a pomocí technologie Bluetooth. Spojení je nanejvýš stabilní a spolehlivé.

Pro spárování s iOS zařízeními je potřeba alespoň verzi iOS 10 a novější, Watch OS 3.0 a novější a Mac zařízení se Sierra OS. Sluchátka lze spárovat i s dalšími zařízeními klasicky přes Bluetooth, bohužel však s nimi již nefunguje hlasová asistenka Siri.

Chytré pouzdro a vestavěná baterka = 24 hodin hudby.

AirPods jsou vybaveny baterií, které zaručuje nerušený poslech hudby po dobu 5 hodin. Jsou doplněny o chytré pouzdro, které je dobije během 15 minut na další 3 hodiny hraní. S nabitým pouzdrem a sluchátky z nich vymáčknete dohromady 24 hodin.

AirPods v kostce.

AirPody nejsou jen o hudbě. S jejich pomocí můžete kdekoliv bezdrátově poslouchat vaše audiobooky či podcasty. Můžete vyřizovat hovory a nestarat se o dráty. Pokud jejich používání dáte čas, krásně se integrují do vašich každodenních návyků. Zvyknete si na ně a budete až překvapeni, kolik věcí se vám s nimi bude dělat snadněji a lépe.

Další informace

Produktové číslo: MMEF2ZM/A 
EAN: 888462858519 
Lokalizace: ČR 
Distribuce: CZ 
Záruka v měsících: 24 

Parametry a specifikace
Barva a odstín Bílá (White)
Bezdrátové nabíjení Ne
Distribuce CZ
Dle použití Multimediální
Druh zboží Sluchátka
Hodnocení ☆☆☆☆☆
Ideální pro Muže + Ženy + Děti
Kompatibilita Univerzální - mobilní telefony s iOS i Android s podporou Bluetooth
Konektor / konektivita Bluetooth + Lightning
Lokalizace CZ + CZ
Materiál PC (plast)
MFI certifikace Ano
Mikrofon Ano
Ovladač hlasitosti Ne
Připojení Bezdrátové
Stav Nové
Stránky výrobce www.apple.com
Tlačítko pro příjem hovorů Ano
Typ sluchátek Pecky
Voděodolnost Ne
Výrobce Apple
Využití Každodenní
Záruka 2 roky